Bekijk hier onze acties!

Crown ico Al 15 jaar de specialist in bedden Google beoordeling 4.2

Contact

070-3356830 denhaag@dreamzzz.nl

Kom langs in onze winkel in den haag

Theresiastraat 55 2593AA Den Haag

Openingstijden

Maandag 12:00 - 17:30
Dinsdag 10:00 - 17:30
Woensdag 10:00 - 17:30
Donderdag 10:00 - 17:30
Vrijdag 10:00 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

Merken in deze winkel

Auping bedden Pullman bedden Tempur bedden Silvana kussens en dekbedden Texeler

Onze vestiging aan de gezellig drukke Theresiastraat ligt vlak bij het centrum, waar je voor de auto altijd wel een plekje vindt.

In deze gezellige winkel gidsen we jou graag naar dromenland. Je vindt hier de topmodellen van trotse Nederlandse merken zoals Auping en Pullman, maar ook de exclusieve bedden van het Amerikaanse Tempur en het Belgische Velda. Internationaal georiënteerd dus, zoals het Den Haag betaamt!

Geen nieuw bed nodig maar wel toe aan een andere ‘look’ van de slaapkamer? We hebben hier prachtige dekbedden (denk aan dons), kussens en de mooiste dekbedovertrekken van exclusieve merken. Combineer comfort met stijl in onze gezellige winkel en daarna… buiten wacht de Theresiastraat met tal van terrassen en gezellige restaurantjes.

Zien we elkaar? Gezellig….

PS. Waterbedliefhebbers kunnen in deze Haagse winkel terecht voor het fameuze bedtextiel, maar voor watermatrassen en onderdelen zijn ze welkom in de Rijswijkse vestiging.

Stuur een bericht of vraag

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Veelgestelde vragen